Plan lekcji

 

Klasa 1a PONIEDZIAŁEK WTOREK ŚRODA CZWARTEK PIĄTEK
7:00 - 8:00 zajęcia wychowawczo - opiekuńcze
8:00 - 8:45 ed. wczesnoszkolna ed. wczesnoszkolna zajęcia komputerowe ed. wczesnoszkolna ed. wczesnoszkolna
8:50 - 9:35 angielski ed. wczesnoszkolna angielski religia ed. wczesnoszkolna
9:40 - 10:25 ed. wczesnoszkolna ed. wczesnoszkolna zajęcia komputerowe angielski ed. wczesnoszkolna
10:40 - 11:25 ed. wczesnoszkolna angielski basen ed. wczesnoszkolna ed. wczesnoszkolna
11:35 - 12:20 ed. wczesnoszkolna ed. wczesnoszkolna basen wychowanie fizyczne angielski
12:30 - 13:00 lunch
13:15 - 14:00 robotyka koło teatralne szachy grafika komputerowa edukacja międzykulturowa
14:15 - 15:00 squash (1x mc) Vitasport Art – zajęcia anglojęzyczne retoryka i emisja głosu edukacja ekonomiczna zajęcia taneczne
15:00 - 18:30 świetlica/piłka nożna, koło matematyczne, koło dziennikarskie
Klasa 2A PONIEDZIAŁEK WTOREK ŚRODA CZWARTEK PIĄTEK
7:00 - 8:00 zajęcia wychowawczo - opiekuńcze
8:00 - 8:45 ed. wczesnoszkolna ed. wczesnoszkolna ed. wczesnoszkolna religia ed. wczesnoszkolna
8:50 - 9:35 ed. wczesnoszkolna ed. wczesnoszkolna ed. wczesnoszkolna zajęcia komputerowe ed. wczesnoszkolna
9:40 - 10:25 ed. wczesnoszkolna angielski basen ed. wczesnoszkolna religia
10:40 - 11:25 wychowanie fizyczne ed. wczesnoszkolna basen angielski angielski
11:35 - 12:20 angielski ed. wczesnoszkolna angielski wychowanie fizyczne ed. wczesnoszkolna
12:30 - 13:00 lunch
13:15 - 14:00 squash (1x mc Vitasport) robotyka ed.wczesnoszkolna edukacja międzykulturowa retoryka i emisja głosu
14:15 - 15:00 Art - zajęcia anglojęzyczne robotyka tworzenie gier komputerowych edukacja ekonomiczna szachy
15:00 - 18:30 świetlica/piłka nożna, taniec, koło matematyczne, koło dziennikarskie

 

Klasa 2B PONIEDZIAŁEK WTOREK ŚRODA CZWARTEK PIĄTEK
7:00 - 8:00 zajęcia wychowawczo - opiekuńcze
8:00 - 8:45 ed. wczesnoszkolna ed. wczesnoszkolna basen ed. wczesnoszkolna ed. wczesnoszkolna
8:50 - 9:35 wychowanie fizyczne angielski basen angielski ed. wczesnoszkolna
9:40 - 10:25 ed. wczesnoszkolna ed. wczesnoszkolna ed. wczesnoszkolna religia angielski
10:40 - 11:25 angielski ed. wczesnoszkolna angielski wychowanie fizyczne ed. wczesnoszkolna
11:35 - 12:20 zajęcia komputerowe ed. wczesnoszkolna religia ed. wczesnoszkolna ed. wczesnoszkolna
12:30 - 13:00 lunch
13:15 - 14:00 squash (1x mc Vitasport) robotyka ed. wczesnoszkolna ed. wczesnoszkolna szachy
14:15 - 15:00 ed. międzykulturowa robotyka tworzenie gier komputerowych Art- zajęcia anglojęzyczne retoryka i emisja głosu
15:00 - 18:30 świetlica/piłka nożna, taniec, koło dziennikarskie, koło matematyczne

 

Klasa 3A PONIEDZIAŁEK WTOREK ŚRODA CZWARTEK PIĄTEK
7:00 - 8:00 zajęcia wychowawczo - opiekuńcze
8:00 - 8:45 angielski angielski angielski angielski angielski
8:50 - 9:35 ed. wczesnoszkolna zajęcia komputerowe basen ed. wczesnoszkolna religia
9:40 - 10:25 wychowanie fizyczne ed. wczesnoszkolna basen ed. wczesnoszkolna ed. wczesnoszkolna
10:40 - 11:25 ed. wczesnoszkolna ed. wczesnoszkolna ed. wczesnoszkolna wychowanie fizyczne ed. wczesnoszkolna
11:35 - 12:20 ed. wczesnoszkolna ed. wczesnoszkolna ed. wczesnoszkolna ed. wczesnoszkolna ed. wczesnoszkolna
12:30 - 13:00 lunch
13:15 - 14:00 squash (1x mc Vitasport) Art- zajęcia anglojęzyczne retoryka i emisja głosu szachy ed.wczesnoszkolna
14:15 - 15:00 robotyka ed. międzykulturowa elektronika Information and communication technologies tworzenie gier komputerowych
15:00 - 18:30 świetlica/piłka nożna, taniec, koło teatralne, koło matematyczne
Klasa 4A PONIEDZIAŁEK WTOREK ŚRODA CZWARTEK PIĄTEK
7:00 - 8:00 zajęcia wychowawczo - opiekuńcze
8:00 - 8:45 język polski historia język polski technika religia
8:50 - 9:35 matematyka muzyka matematyka język polski zajęcia komputerowe
9:40 - 10:25 angielski język polski angielski matematyka język polski
10:40 - 11:25 przyroda matematyka przyroda wychowanie fizyczne matematyka
11:35 - 12:20 niemiecki angielski przyroda wychowanie fizyczne plastyka
12:30 - 13:00 lunch
13:15 - 14:00 wychowanie fizyczne zajęcia komputerowe basen angielski angielski
14:15 - 15:00 ed. międzykulturowa niemiecki robotyka szachy godzina wychowawcza
15:00 - 18:30 świetlica/piłka nożna, taniec, koło teatralne, koło matematyczne, elektronika

Stypendyści

2017/2018
klasa V: Wiktoria, Igor, Mateusz

klasa IV: Szymon, stypendium naukowe burmistrza Orzesza